OCHUTNEJTE KROMĚŘÍŽ

 

2999 Kč za třídenní pobyt pro dvě osoby v hotelu či penzionu ČERNÝ OREL v Kroměříži! Prohlídka zámku, exkurze do pivovaru, polopenze, masáže - to vše se slevou 40%!

Původní cena: 5140,-

Sleva: -40%

Ušetříte: 2141,- Kč

·         Ubytování na dvě noci pro dva v „hanáckých Athénách"

·         Na výběr ubytování v penzionu nebo hotelu ČERNÝ OREL

·         Polopenze pro dvě osoby a láhev sektu

·         Exkurze do místního soukromého pivovaru

·         Dvoudenní vstupenka na zámek Kroměříž a jeho zahrad (UNESCO) 

·         Masáž pro dva – klasická s použitím lávových kamenů

Nevyřčeným snem téměř každého muže je mít doma vlastní varnu piva. Ženy se zase touží probudit a vyjít na procházku zámeckými zahradami. Splňte si obojí s dnešní pobytovou nabídkou!

Čekají vás tři dny a dvě noci v hotelu ČERNÝ OREL v hanáckých Athénách, jak se přezdívá městu Kroměříž. K tomu se vydáte mimo jiné na exkurzi do pivovaru i na důkladnou prohlídku nádherného kroměřížského zámku.

Ubytování budete v krásných pokojích hotelu nebo penzionu ČERNÝ OREL, jehož historie sahá do 15. století a kde byla například v 18. století lékárna. Vybrat si můžete jak hotel, tak penzion, vždy dostanete komfortní místo, na kterém báječně zrelaxujete tělo i mysl.

Hanácký balíček obsahuje:

·         Ubytování na dvě noci/tři dny pro dvě osoby - na výběr hotel či penzion ČERNÝ OREL

·         Polopenze pro dvě osoby (2 večeře, 2 snídaně)

·         Láhev sektu první den na pokoj

·         Exkurze po místním soukromém pivovaru

·         Dvoudenní vstupenka do zámku a malebných zahrad chráněných UNESCO

·         Masáž pro dva – klasická s použitím lávových kamenů

·         VIP karta s 10% slevou jako dárek na rozloučenou

Prohlídku zámku si můžete rozdělit do dvou dnů a vychutnat si tak všechny krásy v klidu a v pohodě. Projdete trasu VIA UNESCO, která vás seznámí se všemi kroměřížskými skvosty, jež jsou zapsány v seznamech UNESCO:

·         Historické sály – projdete si reprezentativní interiéry prvního a druhého patra, součástí prohlídky je také největší zámecký Sněmovní sál, soukromé apartmá olomouckých arcibiskupů i zámecké knihovny. Trasa je přístupná s průvodcem a trvá cca 90 minut.

·         Obrazárna kroměřížského zámku představuje druhou nejvýznamnější galerii v České republice. Ve sbírce jsou středoevropské malby 15.-18.století, shlédnete 85 originálů od Tiziana, van Dycka, L. Cranacha st. a dalších. Obrazárna je přístupná s průvodcem i samostatně a její návštěva trvá cca 60 minut.

·         Sala Terrena se nachází pod východním křídlem zámku jako jedinečné propojení rezidence s Podzámeckou zahradou s bohatým využitím vodní složky (potůčky, rybníky), botanickou skladbou luk i porostů, romantickými stavbami (Pompejánská kolonáda, Paví dvůr, Rybářský pavilon, Colloredova kolonáda) i sochařskou výzdobou (busta arcib. Rudolfa Jana, busta arcib. Sommerau-Beckha). Zahrada se řadí k předním evropským krajinářským parkům.

·         Zámecká věž vysoká 84 metrů nabízí jedinečný pohled na historické jádro Kroměříže i blízké okolí. Je přístupná samostatně bez průvodce a nahoru vede 206 schodů.

·         Květná zahrada, známá též pod názvem Libosad, patří mezi nejvýznamnější zahradní díla v celosvětovém měřítku a dnes je prakticky jediným představitelem takto komponovaného celku v Evropě. Labyrinty zelených stěn nabízí spolu s 244 metrů dlouhou Kolonádou, dvěma historickými skleníky, centrálním pavilonem (Rotundou), květinovou a sochařskou výzdobou mnoho neopakovatelných zážitků. 

Kroměříž je jedním z nejkrásnějších českých měst a navštívit zde lze i mnoho dalších památek, sportovních a relaxačních zařízení přímo ve městě nebo někam vyrazit s dětmi, případně ve středu, v pátek a v sobotu bez dětí do vynikajícího místního Music Clubu Slady. Mnoho dalších aktivit si ve městě užijete s exklusivní 20% slevou!

Přečíst si můžete také příznivé reference hostů na místní pivovar i ubytování nebo se navnadit díky virtuálním prohlídkám

TIP: Stáhněte si mapku centra Kroměříže se všemi památkami a místy, která stojí za to navštívit.

 

 

Stáhněte si: Darkovy-poukaz.pdf (612,5 kB) 


Kontakt

DAVAZ, spol.s r.o.

Revoluční 27,
751 17 Horní Moštěnice (u Přerova)
https://www.davaz.cz

Číslo účtu: 278082063/0300


581 250 015, 728 456 366, 581 250 019 (fax)ISO 9001
IČ: 43541364
DIČ: CZ43541364
www.sortiment.cz - Eshop s 250.000 položkami pro průmyslové a řemeslné zákazníky