Konečně máte, co hledáte - nástroje, nářadí, brusky, přístroje – sortiment s tradicí!
  
Naše firma má tradici od roku 1992. Od toho roku jsme pro všechna odvětví průmyslu i  pro řemeslníky nepostradatelným partnerem a pomocníkem v nesnázích. Díky naší distribuční síti řešíme vaše problémy tam, kde potřebujete a to včetně erudovaných poradenských služeb. Není nesnáz, na kterou bychom nedokázali najít řešení.

 Jsme největší a nejlépe zásobený e-shop s 250.000 položkami všeho druhu, s nejširší nabídkou dentálních ložisek i všech ostatních ložisek, nářadí, přístrojů, nástrojů, zkrátka všeho, co můžete při své práci potřebovat, ale i toho, co potřebujete a nikdo vám nedokázal poradit!

Řetězy, řemenice, hřídelová těsnění – veškerý sortiment na skladě!
Zeptejte se u nás, určitě vám vyjdeme vstříc nebo poradíme správné řešení. Potřebujete ložisko, šroub, dílenskou chemii? Máme. Je vaším snem nová plně vybavená skříň na nářadí? Máme. Potřebujete vyřešit hluk ložisek v domcích? Umíme. Potřebujete navrhnout řetězový převod? Umíme. Kromě toho i řemeny a řetězy i spojovací materiál všeho druhu, najdete v jednom e-shopu i hřídelová těsnění. O čem jinde jen sní, to my máme na skladě, přijďte se přesvědčit. Čtvrt milionu položek máme stále skladem. Dva a půl milionu kousků pro vás opatrujeme na skladě.

Jsme autorizovaný distributor cca 400 světových i našich značek.

Pro více než 90% zboží z našeho skladu jsme přímý oficiální distributor.

Vyzkoušejte jaký sortiment nářadí atd. obsahuje náš e-shop – otevřeno non-stop
Můžete nakoupit i bez registrace, zavolejte nám, ale máme pro vás dobrou radu - zaregistrujte se. Až budeme vědět, čím se zabýváte, které zboží vás zajímá trvale, které jen občas, nastavíme vám ceny a obchodní podmínky na míru, aby pro vás byly co nejvýhodnější.

Po registraci uvidíte hned online skladovou dostupnost.  Koromě toho máme pro stálé věrné zákazníky i věrnostní program, odpovídající jejich zákaznické cenové skupině.

Při nákupu vám bude užitečným pomocníkem náš podrobný vyhledávač. Umí vyhledávat v rámci jednoho druhu zboží od obecného ke speciálnímu, přesně vás dovede k tomu zboží, bez kterého nemůžete už ani chvilku být:-)

Jediným omezením v naší činnosti je otvírací doba pro telefonický i osobní kontakt

Po-Pá 7-16h

ale pro nenadálé potíže máme i HAVARIJNÍ NONSTOP službu 606 549 516.

Systém procesů společnosti podléhá normám ISO 9001.

Provozujeme také odborné stránky: www.pasove-brusky.cz, www.fein-multimaster.cz.

 

 


Historie projektu

 Internetový obchod je navázán na informační systém společnosti a umožňuje pomocí internetových objednávek (poptávek) pohodlně a efektivně vybírat a nakupovat zboží. Internetový obchod se bude stále vyvíjet. Nabízí se mnoho novinek a možností, které Vám usnadní práci a přinesou zisk v podobě ušetřených finančních prostředků. 


Multimaster

Oscilačním průběhem pohybu a zejména díky příjemnému příslušenství se FEIN MULTIMASTER představuje jako nesmírně všestranný a precizní speciální nástroj - dokonalý pro všechny profesionální montážní, renovační a opravárenské práce.


Kontakt

DAVAZ, spol.s r.o.

Revoluční 27,
751 17 Horní Moštěnice (u Přerova)
https://www.davaz.cz

Číslo účtu: 278082063/0300


581 250 015, 728 456 366, 581 250 019 (fax)ISO 9001
IČ: 43541364
DIČ: CZ43541364
www.sortiment.cz - Eshop s 250.000 položkami pro průmyslové a řemeslné zákazníky